May 19, 2022

ПЕРЕОБОРУДОВАНИЕ МИКРОАВТОБУСОВ

переобладнання авто (бусів), обшивка салонів авто, шумоізоляція

В останні роки проявився великий попит на оббивні матеріали. Компанії тепер пропонують близько 100 нових конструкцій і типів тканини щороку. Тканини найкращих європейських виробників, у тому числі бельгійських, французьких, італійський, іспанських. Також є багато хороших вітчизняних виробників, спеціалізація яких обшивка салону фольксваген каді, фіат добло.
Жакардові – ткані тканини, вироблені на спеціальному верстаті, з використанням монохроматичних або кольорових ниток, з дизайном видимим на правій і на лівій стороні. Візерунок, утворений переплетенням ниток, таким чином, проявляється на монохроматичній тканині. Жакардові тканини дуже практичні в експлуатації фольксваген, фіат.
Велюр – окремий вид тканини, основною рисою якого є пухнасті волокнисті покриття. В даний час ці матеріали мають дуже різний вигляд і текстуру. По висоті ворсини становлять від одного до п’яти міліметрів. Вони бувають матові або глянцеві, жорсткі або дуже гнучким. Є більше, ніж 1000 кольорів та візерунків такої тканини для обшивка салону автомобіля.
Плюшеву тканину отримуємо шляхом перетину додаткових ниток. Тканина досить товста і важка.
Фліс – це текстильне волокно, довжиною до 5 мм. Так, вироблені тканини відносно тонкі, легкі і дешеві. Вони мають дуже м’яку поверхню.
Полотно – товста тканина з полотняним переплетенням. Залежно від використання з різними по товщині нитками. Сировиною для виробництва полотняної ошивки є, в основному, льон, бавовна, поліестер або суміш цих волокон.
Обшивка салону каді, добло передбачає наявність багатьох типів оббивних тканин, які зроблені за різними методами і по-різному виткані, але їх зовнішній вигляд нагадує класичне полотняне переплетення.
Нубук – схожий на замшеву тканину. Вона характеризується м’якістю, стійкістю до стирання, високою міцністю, простотою обслуговування і високим рівнем зчеплення. Поліестер надає силу і м’якість. На ринку для даного типу тканини для обшивки фольксваген каді, фіат добло випускаються багатьма виробниками.
Обшивка салону фольксваген каді, фіат добло нубуком буде мати дуже гарний вигляд.
Властивості та хімічний склад, пропоновані нашою тканини:
Тканини із натуральних волокон
Тканини на основі целюлози.
Бавовна – бавовняні волокна характеризується високою теплоізоляцією, високим поглинанням води, легким відбілюванням волокна. Бавовна є менш стійкою до стирання.
Льон – характеризується високою гігроскопічністю і дуже міцний.
Джутові волокна є сильними, а їх грубі ткані матеріали сильними і гнучкими.
Шерсть – це волокно тваринного походження. Це волокно є чутливим до високої температури.
Шляхетний шовк – тонке натуральне волокно, м’яке і блискуче, характеризується високою міцністю, високою еластичністю, хорошою поглинальною дією.
Тканини із синтетичних волокон:
Поліамід: низька стійкість до сонячного світла, висока міцність.
Поліестер: стійкі до сонячного світла, заміна бавовняних волокон, що характеризуються високою міцністю і стійкістю до стирання
Поліакрилонітрил: синтетичні волокна, залежно від складу мають різні властивості, як правило, акрилові волокна, менш стійкі до розтягування, вигин і кручення, ніж поліамідні волокна і поліестер, не стійкі до стирання, але володіють відмінною стійкістю до світла.
Поліпропілен: проявляє чудові властивості, стійкі до багатьох хімічних агентів.
Поліуретан: фізичні і хімічні властивості поліуретанів залежить від їх складу і молекулярної маси. Зазвичай волокна, є гнучкими і мають високу здатність до деформації.
Можлива також обшивка салону фольксваген каді, фіат добло тканинами з сумішей волокон. Вони мають найвищу механічну міцність, привабливий вигляд і комфорт.