June 26, 2022

ПЕРЕОБОРУДОВАНИЕ МИКРОАВТОБУСОВ

переобладнання авто (бусів), обшивка салонів авто, шумоізоляція

Коли у людини є улюблений автомобіль, в душі він обов’язково леліє думку про унікальність свого предмету обожнювання. Це відчуття посилюється, якщо машина спочатку володіє високим рівнем ексклюзивності, хорошим родоводом, гарна собою і іншу таку зустрінеш не часто. Тому можна зрозуміти можливі почуття власників автомобілів, коли вони бачать точну копію своєї пасії. Ймовірно, в такій ситуації хтось – змінить машину на ще більш унікальну, а самі просунуті звернуться до фахівців з тюнінгу з проханням зробити свій автомобіль не схожим на такі ж.

В цьому розділі ми пропонуємо Вам розглянути наші роботи.

Вірним своєму вибору виявився власник автомобіля Мitsubishi Сolt,

переобладнання mitsubishi colt луцьк

 

у якого не було в думках розлучатися з улюбленою машиною. Він звернувся за допомогою до фахівців нашої майстерні. Першочерговим запитанням було «що робити?» Наші фахівці запропонували кілька варіантів зміни інтер’єру. Після довгих спільних обговорень було вибрано остаточне стилістичне рішення. Салон новенького Мitsubishi Сolt зроблений дуже якісно якщо дивитись з боку дизайну, так і вибору матеріалів і якості збірки.

В результаті з’явився варіант замінити передні штатні сидіння на сидіння BMW 525 RECARO і перешити їх в шкіру з зміною штатного крою.

 

перетяжка_сидінь_мітсубісі_кольт

Спершу передні сидіння, а також задній диван, отримали нову сіро-червону обшивку. Для цього ми підібрали якісну автомобільну шкіру Monza 1017 графітного кольору і Monza BM Z 4 червоного кольору. Центральні вставки сидінь зробили з перфорованої шкіри. Чорним по червоному на підголівниках передніх сидінь вишили емблему Мitsubishi.

Перетяжка дивану авто mitsubishi
Обшивка салону colt

Дверні карти також отримали вставки з червоної шкіри.

Обшивка_дверних_карт Перетяжка дверних карт

 

Шкірою в колір салону «оброблені» панель, а також рульове колесо з подушкою звукового сигналу.

Обшивка керма mitsubishi Перетяжка руля mitsubishi Обшивка дверкі шкірою mitsubishi

 

Власник Мitsubishi Сolt залишився задоволений виконаною роботою в нашій майстерні. Тепер салон автомобіля здобув неповторності став більш привабливий та комфортним.

Перетяжка сидіння луцьк

Обшивка кожей дверей Mitsubishi Colt

 

Головне – розставити потрібні акценти і не перестаратися. В цьому Вам допоможуть експерти з Ательє Автодизайну VIP СТИЛЬ. Звертайтесь:

vip_стиль_телефони

оцінка 1оцінка 2оцінка 3оцінка 4оцінка 5 (4 голосів, оцінка 5,00 з 5)
Loading...

Телефонуйте нам прямо зараз

(068) 633-29-22;
(050) 666-41-11

Новий проект – Кухня на колесах (Food TRUCK)

Сидіння для авто (бусів)

Переобладнання мікроавтобусів