May 19, 2022

ПЕРЕОБОРУДОВАНИЕ МИКРОАВТОБУСОВ

переобладнання авто (бусів), обшивка салонів авто, шумоізоляція

У нас Ви можете не тільки придбати, а й обшити або зробити ремонт будь-якого сидіння, перешити шкірою або іншим видом матеріалу.

Також ми здійснюємо встановлення автосидінь, придбаних у нас.

Сидіння автомобіля є однією з основний частин його обладнання. Автомобільні сидіння для мікроавтобусів мають вплив не лише на комфортний рух, але також і на безпеку водія та його пасажирів. Ми маємо великий вибір різноманітних автомобільних сидінь. Головною відмінною рисою сидіння для буса є вид матеріалу, з якого виготовляється його обивка. Зараз усе більша кількість сидінь для автомобілів зі шкіряною оббивкою чи оббивкою із алькантари. Це, в першу чергу, впливає на підтримання чистоти в салоні. Положення сидіння для бусів можна регулювати так, як буде зручно. Конструкція дозволяє регулювати сидіння водія та пасажира. Задні сидіння, переважно, не регулюються. У мікроавтобусах вони можуть просто відсовуватися чи складатися, якщо у них немає потреби. Регуляція сидіння буває як ручним, так і електричним. При електричному управлінні, кілька кнопок на панелі мікроавтобуса допомагають привести в дію сидінню і добитися необхідного положення. Окрім того, усі сучасні мікроавтобуси мають сидіння із вбудованими подушками безпеки, аби уникнути травм при автомобільних аваріях. Наша фірма пропонує доволі великий вибір автомобільних сидінь для різних марок і моделей мікроавтобусів (бусів).
Автомобільне сидіння – це елемент обов’язкового облаштування транспортного засобу. Саме воно дає можливість безпечно і зручно бути на місці водія, а також пасажирів в салоні мікроавтобуса при його русі, незалежно від відстані.
Зміст
Основними елементами є, безпосередньо, саме сидіння, механізм обертання і опускання сидіння, підсидільна подушка, що становить основу сидіння для мікроавтобусів, а також підголівник, який мають більшість сучасних автомобілів. Він сприяє зручному положенню голови при русі автомобіля. Під основою сидіння автомобіля розміщені своєрідні напрямні, які фіксують сидіння до підлоги та служать для руху сидіння вперід чи назад.
Важливим елементом сидіння мікроавтобуса є ремені безпеки, які фіксують тіло людини у правильному положенні, та запобігають травмам при дорожньо-транспортних пригодах.
Сидіння буваєвиготовлене з тканини, також зі штучної шкіри, натуральної шкіри чи алькантари. Також існує багато різновидів фактури тканини, а також широка колірна гама. По краях сидіння виконані з більш міцного та цупкого матеріалу, аніж у центральній частині, для того, щоб забезпечити довший час служби сидіння.
Регулювання правильного положення водійського сидіння чи сидіння бічного пасажира відбувається механічно за допомогою поручня, що розташований в нижній частині, або ж електрично.
У сучасних мікроавтобусах положення сидіння регулюється вгору-вниз. Задні сидіння в переважній кількості моделей не мають можливості регулювання сидіння чи спинки. Є тільки можливість регулювання висоти підголівника.
У нових моделях автомобілів присутня функція підігріву сидіння чи, навпаки, його охолодження, якщо температура середовища доволі висока. Цьому допомагають повітряні компресори, що вмонтовані в саме мидіння.
Сидіння для мікроавтобусів, в першу чергу, має забезпечувати потрібний надійний захист водія, а також пасажирів від небезпеки при маневрах та аварійних ситуаціях. Також сидіння для буса має бути комфортним для усіх, хто перебуває в автомобілі.
Часто сидіння комплектуються чохлами для сидінь. Вони бувають звичайні тканинні, а також спеціальні масажні, що містять масажери у поперековому чи шийному відділі. Найбільш поширені чохли для сидіння текстильні та бамбукові. Є великий вибір кольорової гами для них. Чохол має досконалу систему кріплення до основи сидіння ремінцями. Це дозволяє не з’їзжати чохлу зі спинки сидіння. Завдяки використанню сітчатої тканини, чохол виглядає дуже естетично. Він допомагаю утримувати правильне положення сидячи, а також масажувати поперековий чи шийний відділ при рухові автомобіля.