May 19, 2022

ПЕРЕОБОРУДОВАНИЕ МИКРОАВТОБУСОВ

переобладнання авто (бусів), обшивка салонів авто, шумоізоляція

Дуже популярним на сьогодні в Україні є переобладнання мікроавтобусів на легкові Renault Опель Vivaro Нісан Primastar з вантажних на пасажирські. Завдяки цій послузі ви можете отримати саме таке авто як вам потрібно, адже можна підібрати компоненти на будь-який бюджет. При переобладнанні буде дотримано усіх правил безпеки та зручності внутрішнього простору автомобіля Рено Trafic Віваро Nissan Прімастар. Можна змінити базову комплектацію мікроавтобуса, тим самим зробити автомобіль комфортним власнику.
Якщо переобладнання стосується тільки естетики, тут на допомогу прийде послуга заміни обшивки салону чи перетяжки салону. Широкий вибір тканин, штучних матеріалів та шкіри допоможе втілити усі забаганки. Можливість оздобити салон автомобіля натуральним деревом чи карбоном додасть унікальності. Встановлення вмонтованих меблів, автомобільних барів додасть комфорту і престижу автомобілю Renault Трафік Opel Нісан Primastar. Сидіння будь-якого типу (звичайні, поворотні, дивани, масажні) становлять основну частину інтер’єру, тому на це спеціалісти надають особливої уваги. Цікавою є можливість встановити підлокітники чи додаткове місце, скажімо, для екскурсійного гіда. В подорожі не зайвими будуть багажні полиці та спеціально обладнані спальні місця у салоні автомобіля.
Щоб не сумніватися у безпеці слід звернути увагу на встановлення ременів безпеки. Від зовнішнього оточення допоможе часткова чи повна шумо-вібро, а також теплоізоляція. Для комфорту пасажирів можливе переобладнання Рено Трафік Опель Нісан Віваро Прімастар і встановлення в автомобіль пристроїв для Інтернету або, наприклад, супутникового телебачення, систем мультимедіа та акустики, також інші засоби зв’язку. Зміна системи кондиціювання зробить приємною температуру у салоні вашого автомобіля. Підготовка отворів та встановлення вікон – теж складова переобладнання мікроавтобусу.
Заміна стелі та підлоги, встановлення чи зняття салонних перегородок – всі ці послуги надаються в процесі переобладнання транспортного засобу із вантажного на кзручний пасажирський.
Сигналізація та встановлення центрального замка захистить автомобіль від непроханих гостей. А камери заднього вигляду, різноманітні пристрої для паркування та склопідйомники значно підвищать комфорт автомобіля.
Правильний підбір обладнання спеціалістами допоможе заощадити кошти, зробити автомобіль саме таким, як його хоче бачити замовник та зберегти усі правила безпеки при цьому.
Допомога у виготовлення документів на переобладнання салону автомобілів Renault Trafic Opel Vivaro Nissan Primastar та надання усіх послуг реєстрації транспортного засобу збереже час та нерви замовнику.
Переобладнаний автомобіль нічим не поступатиметься по зручності заводському автомобілю, допоможе зекономити кошти, виконати усі роботи на власний смак, підібрати необхідні запчастини та встановити аксесуари, що підкреслять індивідуальність вашого автомобіля. Переобладнання автомобілів на маршрутні таксі або на авто для міжміських перевезення пасажирів допоможе заробити гроші і бути задоволеним комфортом та справністю транспортного засобу.