May 19, 2022

ПЕРЕОБОРУДОВАНИЕ МИКРОАВТОБУСОВ

переобладнання авто (бусів), обшивка салонів авто, шумоізоляція

Перетяжка сидінь – це як друге життя салону автомобіля. М’ягка форма сидінь та спинок, стильний колір, оновлення інтер’єру салону – безперечно, тішить око і збільшує рейтинг вашого автомобіля. Як говоритися, наші можливості обмежуються лише вашою фантазією. При перетяжці сидінь ми не створюємо нічого зайвого, а дотримуємося технології пошиття і кріплення обшивки обраної моделі. У цьому випадку складно відрізнити обшивку, зроблену у нас, від оригіналу. Але бувають винятки: якщо у замовника є побажання змінити форму сидінь, напрямки швів і малюнка. Ми із задоволенням виконаємо ваші бажання. Також ми перетягуємо сидіння і сам салон автомобіля під оригінал.

У своїй роботі ми використовуємо різноманітні матеріали: вініловий шкірзамінник, натуральна шкіра різної фактури (можна з структурними ефектами), високоякісна алькантара та оригінальні автомобільні тканини провідних європейських виробників.
Ви висловлюєте свої побажання та обираєте матеріал для роботи, і тільки після цього до роботи приступають наші майстри – справжні професіонали, виконуючі Ваші мрії. Досягти досконалості можна з компанією VIP Стиль “Ательє автодизайну!!!

оцінка 1оцінка 2оцінка 3оцінка 4оцінка 5 (26 голосів, оцінка 4,62 з 5)
Loading...